Naszywka WŁOCHATY - ANARCHY LOGO

Rozmiar: 12,5 x 5,5 cm
Kolor: Czarny
Gramatura: 250
Skład: 100% Poliester
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
11,90 PLN
Rozmiar: 12,5 x 5,5 cm
Kolor: Czarny
Gramatura: 250
Skład: 100% Poliester
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Naszywka z logo zespołu Włochaty

Naszywka WŁOCHATY ANARCHY LOGO wyróżnia się pośród innych tego typu przedmiotów. Projekt odróżnia duży symbol anarchii znajdujący się przy literze „O”. Dodatkowo został wykonany w kolorze czerwonym. Dzięki temu połączeniu zyskujesz naszywkę z klasycznym fontem, urozmaiconą wyróżniającym się, zwracającym uwagę motywem.

Rozmiar naszywki nie jest duży. To standardowe 12,5 na 5,5 cm. Być może masz element garderoby, na którym już znajduje się kilka naszywek? Tym lepiej, ten wyróżni się spośród reszty intensywną czerwienią i okrągłym symbolem anarchii. Gwarantujemy, że przetrzyma nie jeden długi sezon.

Nie bądź kolejną cegłą w murze!

Naszywka WŁOCHATY ANARCHY LOGO sprawdzi się na torbie, plecaki, koszulce, jeasnowej kurtce czy spodniach. Ty wybierasz! Odzieżowe DIY pomimo lat nie wypada z mody, wręcz przeciwnie - w czasach masowej produkcji wiele osób chce wyróżnić się z tłumu i modyfikuje swoje ubrania. Naszywka to ułatwia.

Poliester - materiał idealny na naszywki

Naszywka WŁOCHATY ANARCHY LOGO została wykonana w 100% z poliestru. Trzeba przyznać - ten materiał nie cieszy się ogromną popularnością w Internecie. Jeśli jednak przyjrzysz się większości artykułów, ludzie krytykują go wtedy, gdy wykorzystywany jest przy produkcji odzieży. Naszywka to co innego, przecież nie będzie miała styczności z Twoją skórą, a poliester zapewni ci wytrzymałość i łatwość w czyszczeniu.