Przypinka DUBSKA - AVOKADO

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Pina DUBSKA z okładką albumu AVOKADO

Przypinka DUBSKA - AVOKADO to coś dla fanów przełomowego albumu bydgoskiej ekipy. Singiel zawojował listy radiowych przebojów, był też ważnym punktem wielu koncertów zespołu. Jak jednogłośnie twierdzą recenzenci – „Avokado” to album, którego słucha się w całości. Pokaż, że podzielasz ich zdanie i zamów pinę!

Przypinka DUBSKA - AVOKADO to nie tylko solidna konstrukcja, ale też wyróżniająca się kolorystyka. Badzik pomoże Ci się wyróżnić. Dzięki niemu zaakcentujesz swój unikalny gust muzyczny. Możesz przypiąć go na jeansową kurtkę, spodnie, T-shirt czy plecak – Ty wybierasz!

Niska cena – duża zmiana

Chcesz nadać swojej stylówce nieco więcej charakteru? Zaznaczyć swoją indywidualność i wyróżnić się w tłumie szarych przechodniów? Nic łatwiejszego! Zakup tej piny załatwi sprawę. Zakładając badzik, zaznaczasz swoją przynależność do subkultury i zyskujesz sympatię entuzjastów zespołu DUBSKA. Wszystko to w symbolicznej cenie!

Solidne wykonanie

Przypinka DUBSKA - AVOKADO została wykonana w Polsce. Nie zlecaliśmy produkcji podwykonawcom, o wszystko zadbaliśmy zupełnie sami. Dlatego konstrukcja jest solidna, agrafka dobrze trzyma się materiału, a sam nadruk na kapslu nie zedrze się po pierwszym, nieplanowanym spotkaniu z chodnikiem. To dobra jakość za niewielkie pieniądze.

Zobacz również

Przypinka DUBSKA LOGO małe
  • 1 size
4,90 PLN