Przypinka DUBSKA - LOGO małe

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Pina dla fanów DUBSKA

Lubisz muzykę DUBSKA? Teraz możesz to wyrazić! Przypnij badzik na kurtkę, spodnie, T-shirt czy katanę – jak wolisz! Ta przypinka to świetna propozycja dla osób niemogących się zdecydować na to, który album DUBSKA lubią najbardziej. Klasyczne logo zapisane kojarzonym z zespołem fontem i pomarańczowe tło sprawia, że pinę od razu rozpozna każdy fan kapeli.

Przypinka DUBSKA - LOGO małe to też idealny pomysł na prezent. Możesz podarować badzik przyjacielowi, jako pamiątkę po wyjątkowym koncercie czy festiwalu. Badzik sprawdzi się też jako dodatkowy upominek dla fana DUBSKA z okazji urodzin, imienin czy innej okazji.

Klasyka w najlepszym wydaniu

Przypinka DUBSKA - LOGO małe to badzik wykonany w klasyczny sposób. Rozmiar jest optymalny, czyli 25 mm. Dzięki temu pinę można z łatwością przypiąć na niemalże każdą część garderoby. W konstrukcji też nie wprowadzaliśmy żadnych udziwnień. Wszystko jest, jak trzeba, czyli solidna agrafka i wytrzymały na mikro zarysowania nadruk na kapslu.

DUBSKA z Polski, więc polskie wykonanie

Przypinka DUBSKA - LOGO małe to produkt w 100% polski. Osobiście zadbaliśmy o to, żeby badzik posłużył Ci jak najdłużej. Dlatego zamawiając u nas, masz pewność, że nie będą to zmarnowane pieniądze. Co więcej, wesprzesz też lokalną gospodarkę!

Inni kupili również

Przypinka WŁOCHATY ANARCHY
  • 1 size
4,90 PLN

Zobacz również

Przypinka DUBSKA AVOKADO
  • 1 size
4,90 PLN