Przypinka HOLDEN AVENUE - BLACK BOY

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Badzik dla znawców dobrego punka!

Przypinka HOLDEN AVENUE - BLACK BOY to nie tylko badzik. To znak rozpoznawczy dla ludzi, którzy wiedzą co to dobry punk rock. Znasz na pamięć takie kawałki jak „Romantyczny Twardziel”, „Biegnie Czas” czy „Easy” – w takim razie to pina dla Ciebie! Daj się poznać jako znawca muzyki i poznaj innych, których uwagę przyciągnie badzik.

Ta przypinka to nie tylko dodatek, ale także pewnego rodzaju deklaracja – deklaracja, że nie boisz się wyrażać swojej tożsamości i wyróżniać się w tłumie. Niech przypinka HOLDEN AVENUE - BLACK BOY będzie symbolem Twojej indywidualności, a jednocześnie dopełnieniem Twojej codziennej stylizacji.

Najwyższa jakość z polskiej fabryki – od nas dla Ciebie

Przypinka HOLDEN AVENUE - BLACK BOY została wykonana w 100% w Polsce. Sami zadbaliśmy o to, żeby konstrukcja była solidna, kapsel odporny na zarysowania, a grafika niezdzieralna i wyraźna. To widać od razu! Zamów, sprawdź i zostań jednym z naszych stałych klientów, jak reszta.

Wyjątkowy design – przykuwa uwagę!

Przypinka HOLDEN AVENUE - BLACK BOY to połączenie bieli, zieleni i popielato-czarnego koloru. Ta ekstrawagancka paleta kolorów pozwoli Ci przykuć uwagę przechodniów i wyróżnić się w szarym tłumie przechodniów. Wybierz indywidualizm i styl – kup badzik, nie pożałujesz!

Zobacz również

Przypinka HOLDEN AVENUE LOGO
  • 1 size
4,90 PLN