Przypinka HOLDEN AVENUE - LOGO

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Dobry punk rock na twoim ubraniu – czyli pina od HOLDEN AVENUE

Przypinka HOLDEN AVENUE - LOGO to nie tylko dodatek do ubrania, to kawałek muzycznej historii, który możesz nosić z dumą. Historii, której zapewne nie trzeba Ci przedstawiać. A może byłeś na Festiwalu w Jarocinie w 2009? Jeśli tak, to zapewne wiesz, kto wtedy podbił serca publiki!

Zaprojektowana z myślą o pasjonatach muzyki przypinka reprezentuje brzmienie i styl zespołu, które przeniesiesz na swoje ubranie. Dodaj swojej kolekcji unikalny akcent muzyczny. Przypinka HOLDEN AVENUE - LOGO nie tylko wyróżnia się oryginalnym, czarno-zielonym designem, ale również podkreśla Twoją miłość do unikalnego punk rocka!

Niech muzyka towarzyszy Ci wszędzie!

Przypinka HOLDEN AVENUE - LOGO to nie tylko ozdoba, to kawałek muzycznego doświadczenia, który możesz nosić ze sobą wszędzie. Bez względu na to, czy idziesz na koncert, czy po prostu chcesz dodać odrobinę muzycznego stylu do swojej codziennej garderoby, ta przypinka jest idealnym wyborem.

Unikalna kolekcja zawsze z Tobą

A może chcesz zaakcentować swój unikalny gust muzyczny w pełnej krasie? Proszę bardzo! Możesz zamówić kilka badzików z naszej strony i stworzyć z nich idealną kolekcję na plecak, torbę, katanę czy kurtkę – Ty wybierasz! My zajmiemy się jakością wykonania. Zamów – nie pożałujesz!

Zobacz również