Przypinka NATURAL MYSTIC - LOGO (brązowa)

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Brązowa pina z klasycznym logo NATURAL MYSTIC

Przypinka NATURAL MYSTIC - LOGO (brązowa) to coś dla fanów reggae w niekonwencjonalnej odsłonie. Zespół założony w Sosnowcu z tego właśnie słynie – z gatunkowych mieszanek wybuchowych, przy których jednocześnie można przychillować. Jeśli kojarzysz logo na przypince, na pewno wiesz, o czym mówię!

Przypinka NATURAL MYSTIC - LOGO (brązowa) graficznie nawiązuje do dwóch albumów zespołu. Debiutanckiego „Quasi-Milieu” z marca 2007 roku oraz krążka „Full Steam Ahead” z 2011 roku. To głównie z tymi krążkami kojarzy się to logo. Stały się jednak na tyle rozpoznawalne, że nosiciela takiego badzika każdy od razu skojarzy z ekipą z Sosnowca.

Oryginalne brzmienia i oryginalny merch

Krytycy muzyczni i entuzjaści muzyki NATURAL MYSTIC chwalą zespół przede wszystkim ze względu na ich oryginalność. Nikt nie gra reggae w taki sposób, jak oni! Podobnie jest z merchem z CARTON.PL. Niewiele firm wkłada w to tyle serducha. W końcu dbamy o wszystko – od optymalnego doboru materiałów, po sposoby produkcji. Zamów i sprawdź nas!

Polska firma – lokalne wykonanie

Przypinka NATURAL MYSTIC - LOGO (brązowa) to produkt wykonany w 100% w Polsce. Osobiście zadbaliśmy o to, żeby nadruk na tarczy był wysokiej jakości, konstrukcja solidna, a agrafka trzymała się materiału, jak utwory NATURAL MYSTIC Twojej playlisty. Czy na wyszło? Pewnie! Zamów i sprawdź osobiście.

Zobacz również