Przypinka NATURAL MYSTIC - LOGO black

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Przypinka NATURAL MYSTIC w klasycznym wydaniu

Przypinka NATURAL MYSTIC - LOGO (czarna) to coś dla tych, którzy lubią sprawdzone rozwiązania producenckie i niekonwencjonalną muzykę. W końcu NATURAL MYSTIC grają reggae jak nikt inny, mieszając ten gatunek z jazzowymi elementami i rockowymi riffami. Jaki jest efekt? Dobrze wiesz, że nieziemski! Inaczej w ogóle by Cię tu nie było.

A co ze sprawdzonymi rozwiązaniami producenckimi? Ten badzik jest ich doskonałym efektem. Konstrukcja jest solidna, nadruk na kapslu wygląda świetnie, a agrafka trzyma się materiału, jak trzeba. Taki badzik możesz śmiało przypiąć i ruszać na koncert bez obaw o to, że przepadnie po pierwszych 5 minutach.

Stwórz unikalną kolekcję!

Przypinka NATURAL MYSTIC - LOGO (czarna) kosztuje naprawdę niewiele. W tej cenie możesz dostać m.in. jednorazowy bilet na przejazd w stolicy, średniej wielkości napój gazowany lub niewielką paczkę chipsów. Zamiast tego, lepiej zainwestować te pieniądze w zakup badzika, a najlepiej – całej kolekcji z ulubionymi zespołami. Taki zestaw perfekcyjnie zaakcentuje Twój unikalny gust muzyczny i wzbudzi sympatię u osób podobnych do Ciebie!

Odznacz się dobrym gustem

Przypinka NATURAL MYSTIC - LOGO (czarna) to nie tylko produkt wysokiej jakości za niewielkie pieniądze. To też symbol przynależności do subkultury. Ten badzik pozwoli Ci lepiej wpasować się w festiwale i koncerty muzyki reggae. Dzięki niemu pokażesz wszystkim, że gustujesz w wartościowej muzyce!

Zobacz również