Przypinka STRACHY NA LACHY - PRZECHODZIEŃ O WSCHODZIE

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Przypinka, obok której nie przejdziesz obojętnie

Przypinka STRACHY NA LACHY - PRZECHODZIEŃ O WSCHODZIE wyróżni Cię w tłumie i zaakcentuje Twój unikalny gust muzyczny. Lubisz muzykę zespołu STRACHY NA LACHY? Czemu nie pokazać tego ludziom? Taki gadżet idealnie sprawdzi się również podczas koncertów. Pomoże Ci doskonale wpasować się w atmosferę występu na żywo.

Przypinka STRACHY NA LACHY - PRZECHODZIEŃ O WSCHODZIE może być interesującym dodatkiem do Twojej garderoby. Może być odznaką za lata słuchania dobrej muzyki. Może być upominkiem dla przyjaciela słuchającego STRACHY NA LACHY. A w ostateczności otworzysz nią nawet napój wyskokowy. Choć tego rozwiązania nie polecamy… głównie dlatego, że są do tego inne urządzenia.

Stwórz kolekcję!

Jeżeli w głowie kiedykolwiek pojawił Ci się pomysł stworzenia unikalnej kolekcji badzików na swojej torbie lub plecaku, teraz jest na to najlepszy moment. Czemu? To proste! Spójrz tylko na cenę, jest tak atrakcyjna, że śmiało możesz wziąć ich kilka. Wybierz te z ulubionymi albumami i zaakcentuj swój gust!

Niska cena, wysoka jakość

Przypinka STRACHY NA LACHY - PRZECHODZIEŃ O WSCHODZIE to solidna konstrukcja, trwały nadruk i agrafka dobrze trzymająca się materiału. Z takim badzikiem możesz śmiało ruszać w pogo. Boisz się, że ją zgubisz? Strachy na Lachy! (jak głosiło powiedzenie w XVII wieku). U nas nie masz się co bać o jakość!

Inni kupili również

Naszywka PIDŻAMA PORNO LOGO
  • 1 size
11,90 PLN

Zobacz również