Przypinka VADER - EAGLE

Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN
Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Przypinka VADER z orłem

Przypinka VADER - EAGLE to bezpośrednie nawiązanie do albumu „The Upcoming Chaos”. To właśnie tam, w tle projektu graficznego można zobaczyć orła. Ten minialbum pojawił się w sprzedaży w 2008 roku. Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że można go było kupić jako dodatek do biletu na koncert z okazji 25-lecia zespołu.

Choć zespół odniósł prawdziwy sukces na Zachodzie, to większość jego członków (byłych i obecnych) to Polacy. Właściwie prawie wszyscy. Wyróżnia się James Stewart, genialny perkusista znany też ze współpracy z  formacją Divine Chaos oraz zespołem Maschine. Metalheadzi na całym świecie kojarzą VADER, ale to tylko jeden z powodów, dla których warto kupić przypinkę.

Światowy zespół, polskie wykonanie

Przypinka VADER - EAGLE została wykonana w 100% w Polsce. Właśnie dlatego masz 100% pewności, że agrafka dobrze się trzyma, a nadruk przetrwa nawet niezapowiedziane, bliższe spotkanie z chodnikiem. Dajemy solidne wykonanie w atrakcyjnej cenie. Tu płacisz za jakość, nie za import.

Mała, wielka zmiana

Przypinka VADER - EAGLE zupełnie odmieni Twój outfit. Możesz założyć badzik na plecak, torbę, T-shirt, jeansową kurtkę czy bluzę. Przypinka zmieni zwykłe ubranie w charakterystyczną odzież. Możesz też zbierać piny na Twojej torbie, pokazując jednocześnie światu, jaka muzyka jara Cię najbardziej!