Bluza z kapturem FARBEN LEHRE - 20 FL PRL

Kolor: Czarny
Gramatura: 280
Skład: 100% Bawełna
model: KANGOO.20
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
119,00 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 280
Skład: 100% Bawełna
model: KANGOO.20
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Oldschoolowa bluza kultowego zespołu

Czarna bluza, oldschoolowe szaro-białe wykończenia i minimalistyczny projekt graficzny. Dokładnie taka jest bluza z kapturem FARBEN LEHRE 20 FL PRL. Dzięki takiemu designowi, doskonale sprawdzi się niezależnie od tego, dokąd się w niej wybierzesz.

Zresztą, sam zespół FARBEN LEHRE zapisał piękną kartę w historii polskiej muzyki. Powstali w 1986 roku w Płocku i od tamtej pory są nieustannie aktywni na scenie. Można piękniej?

Bluza z kapturem FARBEN LEHRE - co z jakością?

Estetyczny i minimalistyczny design przykuwa wzrok, jednocześnie nie narzucając się stylistyką. No dobra, a co z jakością? Jest równie bezkompromisowa, co brzmienie gitar FARBEN LEHRE. Dajemy zawsze 100% bawełny. Wkładamy też mnóstwo serca w dopieszczenie detali. Po to, abyś mógł ją z dumą nosić przez długie lata.

Codzienna wygoda

Bluza z kapturem FARBEN LEHRE 20 FL PRL to wyposażenie, które możesz zakładać na co dzień. To wszystko z prostego faktu. Poza estetycznym designem, bluza jest po prostu wygodna. Możesz ją założyć na spacer po parku i mieć pewność, że będziesz czuł się w niej komfortowo. Czyli tak, jak lubisz.

 

BK_KANGOO.20