Bluza z kapturem na zamek FARBEN LEHRE - SHERIFF

Kolor: Czarny
Gramatura: 280
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
149,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 280
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Bluza z kapturem na zamek FARBEN LEHRE z motywem SHERIFF

Bluza z kaputerm na zamek FARBEN LEHRE – SHERIFF pozwoli zachować Ci oryginalny image nawet wtedy, gdy pogoda nas nie rozpieszcza. Znany i powszechnie kojarzony z zespołem FARBEN LEHRE motyw czaszki pojawia się tu trzy razy - na rękawie, froncie i tyle koszulki. To chętnie wybierane logo. Blado-złoty kolor z białym sprawia, że bluza jest jednocześnie charakterna i elegancka.

Bluza z kaputerm na zamek FARBEN LEHRE – SHERIFF to nie tylko dobry wygląd. To również najlepszej jakości materiał, przy którego doborze nie pozwalamy sobie na żadne kompromisy. W efekcie masz 100% bawełny i 100% gwarancji, że bluza przetrwa niejeden sezon. Skąd ta pewność?

Jakość i wygoda

Bluza z kaputerm na zamek FARBEN LEHRE – SHERIFF to klasycznie wygodny krój CLASSIC.16. Nadruk wykonany niezawodną metodą sitodruku, polegająca na przetłoczeniu farby przez materiał bluzy. Dzięki temu logo na bluzie nie spierze się nawet po kilku latach częstego prania.

Na koncert i na co dzień

Bluza z kapturem na zamek FARBEN LEHRE – SHERIFF pozwala na zachowanie koncertowego nastroju każdego dnia. Czerń i charakterne, blado-złote logo sprawdzi się przy niemalże każdej okazji. W dodatku kaptur uchroni Cię przed deszczem i silnym wiatrem.

BKZ_CLASSIC.16