Koszulka 1125 - JEDENASTKI

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Oldschoolowe wzornictwo koszulki zespołu 1125

Co oznacza liczba 1125? Zależy, o co pytasz. Jeśli chodzi o literaturę, to jest to numer więźnia Alexa z powieści pt. Mechaniczna Pomarańcza. Jeśli jednak chodzi Ci o muzykę, to 1125 jest zespołem, grającym typowy oldschoolowy hardcore. Grupa została założona w 1996 roku i ma na swoim koncie w sumie 9 albumów studyjnych.

Koszulka 1125 JEDENASTKI z kolei to ciuch z równie oldschoolowym wzornictwem, co hardcore grany przez zespół rodem ze Złotowa. Estetyczne połączenie czerni i bieli wraz z dobrze dobraną czcionką daje efekt koszulki takiej, jak “za starych, dobrych czasów”.

Oldschoolowa jakość w carton.pl

Projekt graficzny w jasny sposób nawiązuje do tego, co było “kiedyś”. A jak wspominasz “ówczesną jakość”? Ciuchy były lepsze, niż obecnie, prawda? No to w carton.pl stawiamy na to, aby trwałość wszystkich naszych produktów też była oldschoolowa. Czyli taka, dzięki której będziesz mógł nosić nasze koszulki przez wiele długich lat.

Dorzucamy do tego 100% bawełny, trwały nadruk, boczne szwy, no i w ogóle ogrom serducha włożonego w detale. Wszystko po to, abyś po prostu był zadowolony z jakości, jaką koszulka 1125 JEDENASTKI daje Ci w cenie.

A co z wygodą?

Osobną kwestią jest wygodny krój. Ostatecznie ubrania są po to, aby w nich śmigać na co dzień. W rzeczy samej tak jest. Koszulka 1125 JEDENASTKI ma bardzo komfortowy krój, w którym będziesz czuć się dobrze. Po prostu. Do tego doskonale układa się na ciele, co akurat sam możesz zobaczyć na zdjęciu tam o, nieco wyżej. To jak, dogadamy się?


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16