Koszulka Brzdąc/Niemowle STRACHY NA LACHY - PIŁA TANGO white

Kolor:
Biały
Gramatura:
180
Skład:
100% Bawełna
model:
CLASSIC.16
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
wybierz rozmiar:
  • XS 62-68 cm
  • S 68-74 cm
  • M 74-80 cm
  • L 80-86 cm
  • XL 86-92 cm
49,90 PLN

Ten T-shirt wyróżni twoje dziecko

Koszulka brzdąc/niemowlę STRACHY NA LACHY PIŁA TANGO white to jeden z najczęściej wybieranych ciuchów dla kilkumiesięcznych dzieci. Trudno się temu dziwić - śnieżnobiały kolor, piękne logo przedstawiające Duszka Strachowego i otwierany kołnierzyk, który ułatwia ściąganie i zakładanie koszulki. To i kilka innych zalet sprawia, że rodzice chętnie ubierają dziecko w ten i temu podobne T-shirty.

O jakość też nie musisz się obawiać. Koszulka jest w 100% bezpieczna, ponieważ została wykonana w 100% z naturalnej bawełny. Carton.pl nie bawi się w półśrodki, dlatego kupując T-shirt dla niemowlaka masz pewność, że nie podrażni ani nie uczuli jego skóry.

Duszek Strachowy dopilnuje, żeby dziecko było bezpieczne

Koszulka brzdąc/niemowlę STRACHY NA LACHY PIŁA TANGO white zaopatrzona została w wizerunek Duszka Strachowego. Czuwa on nad dobrą atmosferą i jest - jak twierdzą członkowie zespołu - miły w obejściu. Podobnie ty możesz obejść się bez obaw o jakość koszulki. Hipoalergiczny, miękki i przewiewny materiał sprawia, że dzieci czują się dobrze w naszych koszulkach.

Nadruk wykonany metodą sitodruku

Zapewne znasz przypadki, w których nadruk na tanim T-shircie zmywał się po zaledwie kilku praniach. Nasze grafiki wdrukowywane są w koszulki niezawodną metodą sitodruku. Nie każdy producent z niej korzysta. My postawiliśmy na jakość, bo twoje zadowolenie z produktu nie jest dla nas obojętne.

Inni kupili również

Zobacz również