Koszulka COMA - PIERWSZE WYJŚCIE Z MROKU .15

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Kultowy album – kultowy T-shirt!

Koszulka COMA - PIERWSZE WYJŚCIE Z MROKU .15 to bezpośrednie nawiązanie do albumu z 2004 roku. Nadruk na T-shircie to zmodyfikowana wersja grafiki z okładki płyty „Pierwsze Wyjście Z Mroku”. Zdaniem krytyków album to wspaniała mieszanka jazzu, funku, muzyki progresywnej, rocka i metalu. Takie kawałki jak „Leszek Żukowski” czy „Spadam” na stałe wpisały się do kanonu współczesnej muzyki rockowej.

Koszulka COMA - PIERWSZE WYJŚCIE Z MROKU .15 jak już wspomniano, nawiązuje do okładki albumu. Design koszulki jest jednak na tyle uniwersalny, że zrobi wrażenie również na osobach spoza rockowej planety. Źrenice na nadruku kontrastują kolorem z resztą elementów. To oryginalny motyw, który trudno przeoczyć!

Jakość nieproporcjonalna do ceny

Okej, to zdanie może zaskoczyć, ale rzeczywiście tak jest. Koszulka COMA - PIERWSZE WYJŚCIE Z MROKU.15 została wykonana w 100% z naturalnej bawełny, szwy są mocne, gramatura optymalna (180), krój wygodny, a sam nadruk wykonany niezawodną metodą sitodruku. Trudno znaleźć podobnie jakościowy produkt w tak atrakcyjnej cenie.

T-shirt z Polski!

Sieciowe sklepy odzieżowe przyzwyczaiły większość społeczeństwa do kupowania ubrań wykonanych tanim kosztem. Wiele z nich korzysta z usług pod producentów z Dalekiego Wschodu lub innych części świata. My wszystko robimy na miejscu, w fabryce CARTON’a. Dlatego masz pewność, że zakup jest uczciwy i sprzyja rozwojowi lokalnej gospodarki.


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16