Koszulka damska STRACHY NA LACHY - STATEK PIŁA TANGO

Kolor: Niebieski z białymi lamówkami
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: OLD SCHOOL
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
59,90 PLN
Kolor: Niebieski z białymi lamówkami
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: OLD SCHOOL
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Niebieska koszulka z STRACHY NA LACHY ze Strachowym Duszkiem

To mistyczna koszulka. Od koloru, przez symbolikę po logo ze Strachowym Duszkiem wszystko wygląda tutaj - jak być może powiedziałby sam Grabaż - ezoterycznie. Zaprojektowany przez ormiańskiego artystę Vahana Bego stworek wygląda przyjaźnie i tajemniczo. Liczba „7” umieszczona na tyle koszulki ma wiele znaczeń. Może oznaczać doskonałość (znaczenie biblijne) czy też nawiązywać do daty premiery albumu (7 listopada 2005), a może oznacza numer piosenki na płycie, bo „Statek Piła Tango” jest siódmym kawałkiem na płycie.

Bez względu na to, jak zamierzasz rozumieć symbolikę, jest jedna rzecz, która jest pewna i niezaprzeczalna - koszulka damska STRACHY NA LACHY STATEK PIŁA TANGO została wykonana w 100% w Polsce z wykorzystaniem wyłącznie naturalnej bawełny (bezkompromisowe 100%, bez dodatków poliestru i innych materiałów syntetycznych).

Wygoda i komfort

Koszulka damska STRACHY NA LACHY STATEK PIŁA TANGO to mocne, pogoodporne szwy, prawdziwa bawełna i nie zdzieralny nadruk wykonany metodą sitodruku. Czego chcieć więcej? A no jest coś jeszcze - wygoda. Dzięki materiałowi, z którego zostały wykonane nasze koszulki są długowieczne. Krój uwydatnia sylwetkę, bez poczucia krępującego ścisku. Z pewnością polubisz ją tak, jak muzykę zespołu.

Koszulka na co dzień

Koszulka damska STRACHY NA LACHY STATEK PIŁA TANGO nada się zarówno na wyjście na koncert, jak i do spożywczaka na zakupy. Możesz ubrać ją na przyjęcie z przyjaciółmi, ale też do kina czy na randkę (twoja sympatia od razu dowie się, że masz dobry gust muzyczny).

KD_OLDSCHOOL