Koszulka FARBEN LEHRE - FL ARMY

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka FARBEN LEHRE z karabinem i gitarą

Koszulka FARBEN LEHRE FL ARMY to rzucająca się w oczy, błyskotliwie wykonana grafika i idealnie dopasowany do niej slogan - walcz muzyką. Czy nie to właśnie robi większość zespołów punkowych? W tej koszulce możesz zawalczyć o wolność, równość i pokój wraz z nimi!

Koszulka FARBEN LEHRE FL ARMY to też 100% naturalnej bawełny, optymalna gramatura (180 g) i optymalny krój CLASSIC.16. Wiesz, co to oznacza? Pewność, że materiał jest wygodny, hipoalergiczny i przewiewny oraz to, że z przyjemnością będziesz chodzić w tym T-shircie na co dzień.

Ciekawa grafika

Zespół FARBEN LEHRE lubi umieszczać gitary na swoich okładkach. Są np. na grafikach krążków „Stacja wolności” oraz „Pozytywka”. Dlatego ten instrument na koszulce z nazwą zespołu nie dziwiliby, gdyby nie to, że na gitarze gra… zielony karabin. Pomysłowość obrazka i wydźwięk idei zasługują na wielu nosicieli.

Polska produkcja

Koszulka FARBEN LEHRE FL ARMY to 100% pewności, że produkt od początku do końca wykonany został w Polsce. W naszej fabryce osobiście doglądamy jakości. Uczciwy handel to dla nas więcej niż slogan. Dlatego dajemy Ci bardzo dobry produkt w uczciwej cenie.


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16