Koszulka HEDONE - LOGO

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Nieśmiertelna estetyka, która Cię wyrazi

Mieć 6 płyt na koncie to jest coś. Takim dorobkiem może pochwalić łódzki zespół HEDONE. Szczególną pozycją jest 2020, która wprost nawiązuje do szaleństwa, jakie miało miejsce w 2020 roku. Opowiada o emocjach i myślach, które są aktualne dziś i będą aktualne jutro.

To dobry moment, aby koszulka HEDONE Logo wzbogaciła Twoją muzyczną kolekcję. Szczególnie z uwagi na jej uniwersalny charakter. Jedynym motywem graficznym jest - jak sama nazwa wskazuje - logotyp zespołu.

Carton.pl koszulki - gwarancja jakości

Czysty i uniwersalny design to jeden powód do zakupu. Drugim jest jakość koszulek rockowych w carton.pl. Zawsze 100% bawełny, wygodna gramatura 180, boczne szwy i dbałość o wykończenia. To dlatego zakupy w carton.pl uzależniają, niczym dobra muzyka.

Wygoda i komfort w cenie

Koszulka HEDONE Logo to i wygląd i jakość, no i wygoda noszenia. Dbamy o to, abyście czuli się komfortowo w naszych ubraniach. Co do samej koszulki, to idealnie dopasowuje się do ciała. Sam zobacz - model na zdjęciu ma 178 cm i 80 kg wagi. Koszulka w rozmiarze M prezentuje się spoko, prawda?


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16