Long sleeve HEDONE - LOGO

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
59,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

HEDONE ze wzorem Logo na Long sleeve'ie

Polski zespół zasługuje na koszulkę polskiej produkcji. Szczególnie TAKI zespół. HEDONE to 6 płyt, począwszy od Demo z 1992 roku. Po 15 latach milczenia, HEDONE wraca z nowym albumem 2020. Jak sam tytuł wskazuje, tematyka płyty wprost nawiązuje do szaleństwa z 2020 roku.

To dobry moment, aby wyposażyć się w long sleeve HEDONE Logo. Czysty i prosty design, na którym znajduje się estetycznie umieszczone logo zespołu. Dzięki temu ten “ciuch” doskonale sprawdzi się tak na co dzień, jak i przy wyjątkowych okazjach. Na przykład podczas koncertu.

Jakość long sleeve w carton.pl

Sama jakość long sleeve HEDONE Logo zasługuje na takie same uznanie, jak wypuszczony po 15 latach album. Dajemy zawsze 100% bawełny, wygodną do noszenia gramaturę 180 i dbałość o wszystkie wykończenia.

Wygoda noszenia

Wspomniana gramatura ma duże znaczenie w kontekście wygody. Dbamy też o inne elementy, które wprost podnoszą komfort codziennego użytkowania. Long sleeve HEDONE Logo został zaprojektowany z myślą o wypadzie na piwo, w góry czy na krótki spacer. Sam się przekonaj, że dotrzymujemy słowa.

LS_CLASSIC.16