Koszulka KSU - LUDZIE BEZ TWARZY

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka KSU z logo albumu LUDZIE BEZ TWARZY

Koszulka KSU - LUDZIE BEZ TWARZY bezpośrednio nawiązuje do siódmej studyjnej płyty zespołu z Bieszczad. Na froncie T-shirtu znajduje się świetnie zaprojektowane logo albumu, jego nazwa oraz tytuł krążka. Na tyle koszulki umieszczona została nazwa zapisana czerwoną barwą i kojarzonym z zespołem, charakterystycznym fontem.

Co ciekawe, pracę nad albumem „Ludzie bez twarzy” rozpoczęto już w 1997 roku, jednak przez tzw. powódź tysiąclecia musiały zostać przerwane. Album ukazał się dopiero w 2002 roku. Być może nawet wyszło mu to na dobre, bo aranżacja wykonana została świetnie, a kawałki takie jak „Pościg”, „Chodnikowy latawiec” czy „Czym jest wiary sens” na stałe zapisały się w historii polskiego punk rocka.

Jakość bez wymówek

Koszulka KSU - LUDZIE BEZ TWARZY też nie powstała na kolanie. Dobór optymalnych materiałów i sposobów produkcji sprawia, że T-shirt zostanie z Tobą przez długie lata. Zupełnie jak muzyka bieszczadzkiej grupy. Szwy są mocne, nadruk trzyma się nawet po sporej ilości cykli prania, a koszulkę nosi się przyjemnie. Zamów i przetestuj osobiście.

Bezkompromisowe 100% bawełny

Okej, była mowa o jakości. Pewnie zastanawiasz się, co takiego się na nią składa. Otóż jest kilka przyczyn: 100% naturalnej bawełny, optymalna gramatura (180 g), mocne szwy i jakość nadruku wykonywanego niezawodną metodą sitodruku. Do tego wygodny krój CLASSIC.16 i voilà – koszulka doskonała. Do tego w 100% wykonana w Polsce!


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16