Koszulka KSU - NASZE SŁOWA

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka KSU z logo albumu NASZE SŁOWA

Koszulka KSU - NASZE SŁOWA to wymowny T-shirt. Podobnie wymowny jak pierwszy utwór z tego wydanego w 2005 roku albumu o tytule „Kto cię obroni Polsko…”. Kawałek to oczywiście gorzki komentarz do sytuacji politycznej w kraju nad Wisłą. Zyskał ogromną popularność, a samo logo płyty nierozerwalnie kojarzy się z opozycyjną postawą.

Koszulka KSU - NASZE SŁOWA też jest w opozycji. Jak każdy nasz produkt stoi w kontrze do zalewających rynek niskiej jakości artykułów wykonywanych m.in. na Dalekim Wschodzie. Tzw. chińszczyzna to zupełnie inna półka niż ubrania z naszej lokalnej fabryki. Zamów, załóż i przekonaj się osobiście!

Design robiący różnicę

Koszulka KSU - NASZE SŁOWA została zaprojektowana w unikalny sposób. Na froncie znajduje się logo z albumu „Nasze słowa” i nazwa zespołu zapisana czerwoną, kojarzoną z zespołem czcionką. Na tyle koszulki również znajduje się nazwa zespołu. Jednak wzbogacona została o element wyjęty z głównego logo - megafony na słupie owinięte kolczatką. To wymowny i kontrowersyjny symbol. Dzięki niemu wyrazisz własną opinię!

Jakość z polskiej fabryki

Koszulka KSU - NASZE SŁOWA została wykonana w 100% w Polsce. Dbamy o jakość wykonywanych przez nas produktów. Dlatego kupując koszulkę, masz pewność, że wykonana została ze 100% naturalnej bawełny, szwy są mocne, a nadruk wytrzyma niejeden sezon.


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16