Koszulka KSU - NIKT CIĘ NIE BRONI POLSKO

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka KSU z napisem NIKT CIĘ NIE OBRONI POLSKO

Koszulka KSU - NIKT CIĘ NIE BRONI POLSKO to nawiązanie do utworu „Kto cię obroni Polsko…”. Kawałek znalazł się na EP o tym samym tytule oraz płycie długogrającej o nazwie „Nasze słowa” z 2002 roku. To jeden z najpopularniejszych utworów zespołu. Jednocześnie to też komentarz do smutnej, politycznej rzeczywistości. Na logo widzimy dwa wściekłe psy rozrywające biało-czerwony wizerunek kraju.

Koszulka KSU - NIKT CIĘ NIE BRONI POLSKO to nie tylko logo na froncie. Na tyle T-shirtu umieszczony został tekst refrenu piosenki „Kto cię obroni Polsko…” oraz nazwa zespołu zapisana biało-czerwoną czcionką. Ta koszulka to znacznie więcej niż wygodne, wysokiej jakości ubranie, to też protest wobec skorumpowanej władzy i panującej wokół niezgody.

W 100% polski produkt

Podobnie jak piosenki KSU, T-shirt wykonany został w 100% w Polsce. Osobiście dbamy o jakość, która jest efektem optymalnego doboru materiału oraz najlepszych metod produkcji. Materiał to oczywiście 100% naturalnej bawełny. A do tworzenia koszulek wykorzystujemy m.in. takie metody jak druk sitodrukowy. Dzięki temu nadruk jest trwały i intensywny.

Wygoda na co dzień

Koszulka KSU - NIKT CIĘ NIE BRONI POLSKO sprawdzi się zarówno podczas koncertu, jak i przy codziennych aktywnościach. Klasycznie luźny krój sprawia, że materiał optymalnie dopasowuje się do Twojej sylwetki, a wykorzystanie w 100% naturalnej bawełny zapewnia przewiewność i komfort noszenia.


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16