Koszulka KSU - DWA NARODY

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka KSU z logiem a albumu DWA NARODY

Koszulka KSU - DWA NARODY to bezpośrednie nawiązanie do jedenastego albumu bieszczadzkiej grupy. Zarówno na froncie jak i tyle koszulki umieszczono logo obecne na okładce płyty z 2014 roku „Dwa Narody”. Tytułowy kawałek to refleksyjny komentarz na temat Polski przedzielonej na pół polityczną barykadą.

Cóż… opinie na temat politycznych wydarzeń często bywają podzielone, jednak jest kilka rzeczy, co do których możemy być w 100% pewni. Jedną z nich jest trwałość nadruku na koszulkach rockowych z carton.pl. Drugą wytrzymałość szwów, a trzecią gwarancja materiału najlepszej jakości (100% naturalnej bawełny). No, niektórzy wymieniliby jeszcze śmierć i podatki…

Dwustronna grafika

Koszulka KSU - DWA NARODY ma nadruk po dwóch stronach T-shirtu. Na froncie i z tyłu zamieszczone zostało logo z płyty „Dwa Narody”. Na plecach jednak można zobaczyć jeszcze skrót WRB. To akronim od Wolna Republika Bieszczad. Jest to nieformalna organizacja mocno związana z zespołem KSU i jeszcze mocniej - z samymi Bieszczadami.

Jakość lokalnej produkcji

Koszulka KSU - DWA NARODY to T-shirt w 100% wykonany w Polsce. Wykorzystujemy najlepsze materiały i metody produkcji (np. sitodruk). Nietrudno odróżnić nasze koszulki do tzw. chińszczyzny. To zupełnie inna półka. U nas płacisz za jakość i oryginalność, nie za import.


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16