Przypinka KSU - POD PRĄD

Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN
Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Przypinka z logo pierwszej płyty KSU

Przypinka KSU - POD PRĄD to oczywiste nawiązanie do pierwszego, kultowego albumu bieszczadzkiego zespołu. Czerwony, charakterystyczny font i czarne, skórzane glany - każdy fan od razu rozpozna to logo! Od pierwszego wydania albumu minęły już ponad 3 dekady. Mimo to fani punk rocka wciąż wracają do tak kultowych numerów, jak „Jabol punk”, „Umarłe drzewa” czy „Martwy rok”.

Przypinka KSU - POD PRĄD pomoże oddać Ci szacunek kultowemu zespołowi. Pina sprawdzi się na plecaku, torbie, T-shircie, koszulce czy kurtce. Dzięki niej wyróżnisz się z tłumu i zyskasz sympatię rockowych głów. Nie tych jednosezonowych, a prawdziwych znawców tematu!

Lokalny zespół – lokalna produkcja

Przypinka KSU - POD PRĄD została w 100% wykonana w Polsce. Dlatego masz pewność, że agrafka dobrze trzyma się materiału, a nadruk nie zejdzie po pierwszym, nieplanowanym upadku. To zupełnie inna półka niż towary z importu. Zamów i sprawdź!

Wyróżnij się!

Przypinka KSU - POD PRĄD pozwoli Ci wyróżnić się w zalewie podobnych do siebie, sieciowych produktów. To coś unikalnego! Jak zresztą sama muzyka KSU. Możesz przypiąć ją na okazyjnie na koncert lub włączyć badzik do codziennej garderoby. Polecamy drugą opcję!