Przypinka KSU - AKUSTYCZNIE

Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN
Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Przypinka KSU z okazji 30-lecia zespołu

Przypinka KSU - AKUSTYCZNIE to bezpośrednie nawiązanie do albumu wydanego w 2008 roku. Trzeba przyznać – zespół ma swoje lata. W ich ciągu dorobił się wielu znaczących albumów na polskiej, punkrockowej scenie. Jednym z nich jest właśnie płyta „XXX-lecie, Akustycznie”, której logo widoczne jest na badziku.

Krążek z okazji 30-lecia nieźle zaskoczył fanów i krytyków muzycznych. Bieszczadzki zespół z okazji jubileuszu postanowił nagrać swoje najpopularniejsze utwory w formie folkowo-akustycznej. Jak wyszło? Jak zwykle znakomicie. Podobnie jak w przypadku przypinki. Czemu?

Jakość nie do podrobienia

Przypinka KSU - AKUSTYCZNIE została wykonana w Polskiej fabryce CARTON’a. Osobiście dbamy o to, żeby agrafka mocno trzymała się materiału, a nadruk był wytrzymały. Zakup u nas to dobry deal – w niewielkiej cenie dostajesz przypinkę, która spokojnie wytrzyma do kolejnego jubileuszu zespołu.

Jedna przypinka – wiele zastosowań

Przypinka KSU - AKUSTYCZNIE sprawdzi się jako dodatek do spodni, koszulki, kurtki, tylnej kieszeni spodni czy torby. Pina może zasilić Twoją kolekcję przypinek na plecaku. Otworzysz też nią niskoprocentowe napój i z dobrym skutkiem zagrasz w kaczki. Tego jednak nie polecamy, ale… Twój wybór!