Koszulka VADER - TIBI ET IGNI

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka VADER nawiązująca do albumu TIBI ET IGNI

Koszulka VADER - TIBI ET IGNI odnosi się do dziesiątego, studyjnego albumu zespołu VADER. To właśnie tym krążkiem zespół udowodnił, że forma z pierwszych płyt ich nie opuściła. Krytycy chwalą go za urozmaicony styl gry, witalność, „pająkowe” kompozycje i nieoczywistość tekstów.

Choć nazwa albumu przetłumaczona na polski głosi „Dla Ciebie i ognia”, co kiedyś było poleceniem spalenia listu czy dokumentu zaraz po jego przeczytaniu, to spodziewamy się, że album pozostanie na językach fanów (czy raczej w ich uszach) na długo. Podobnie długo, jak koszulka pozostanie jedną z Twoich ulubionych. Dlaczego?

Jakość z najwyższej półki

Co gwarantuje jakość naszych koszulek? Wykorzystanie w 100% naturalnej bawełny bez domieszek sztucznych tkanin. Do tego optymalna, wyróżniająca nas na rynku gramatura (180 g) i niesamowicie trwały i na długo pozostawiający intensywną barwę nadruk. Specjalnie dla Ciebie korzystamy z niezawodnej techniki druku sitowego. Dzięki temu zyskujesz wysokojakościowy produkt na długie lata!

Wygoda, z której trudno zrezygnować

Koszulka VADER - TIBI ET IGNI ma popularny, znany z wygody krój, czyli CLASSIC.16. T-shirt opina się w okolicy klatki piersiowej, eksponując sylwetkę. Jednocześnie pozostawia luz w okolicach bioder. Dzięki temu możesz czuć się w nim swobodnie i świetnie wyglądać!


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16