Koszulka damska SABATON - 40:1

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
59,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

40:1 i koszulka w hołdzie polskim żołnierzom

SABATON jest znany z muzyki inspirowanej historią. Dla nas na szczególne uznanie zasługują utwory, które w bezpośredni sposób nawiązują do polskiej historii. Tak jest w przypadku 40:1.

Utwór opowiada o heroicznej wręcz postawie polskich żołnierzy podczas bitwy pod Wizną. Niemieckie wojska przeważały liczebnie naszych obrońców w stosunku 40:1. Stąd też tytuł utworu.

Na carton.pl z kolei kupisz koszulkę damską SABATON 40:1. Jej znaczenie jest dwojakie. Z jednej strony nawiązuje do zespołu SABATON, który porusza na swoich płytach historyczne tematy. Z drugiej strony, jest swojego rodzaju hołdem dla obrońców Wizny, których poświęcenie pozwoliło na reorganizację obrony Warszawy.

Jakość koszulek carton.pl

My z kolei dajemy słowo, że koszulka damska SABATON 40:1 jest równie trwała. Dajemy 100% bawełny, wygodną gramaturę 180, boczne szwy i dopieszczone detale. To wszystko, abyś mogła ją nosić przez kilka albo i kilkanaście lat.

Koszulka wygodna i na co dzień

Koszulka damska SABATON 40:1 została zaprojektowana też z myślą o codziennej wygodzie. Sprawdzi się więc niezależnie od tego, w jakiej sytuacji chcesz ją założyć. Na spacer, na wakacje czy na koncert? Od Ciebie zależy!

 

KD_BUTT.16