Koszulka WŁOCHATY - FOOD NOT BOMBS

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
59,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka FOOD NOT BOMBS od zespołu WŁOCHATY

O ile sama inicjatywa Food not bombs nie należy do najnowszych (powstała w 1980 roku w Cambridge w Massachusetts), to koszulka jest absolutną nowością. T-shirt promuje bardzo szlachetną inicjatywę - protest wobec wydawania środków państwowych na wojsko, podczas gdy wiele osób na świecie głoduje.

Zespół WŁOCHATY to jeden z najbardziej radykalnych, anarchopunkowych grup muzycznych w Polsce. Do tego - wciąż gra koncerty, a zaledwie kilka lat temu wydał krążek „Głośniej od bomb”. Spraw, by inicjatywa FOOD NOT BOMBS i muzyka zespołu brzmiały głośniej i załóż koszulkę WŁOCHATY.

Kultowy zespół, niezwykły T-shirt

Koszulka WŁOCHATY FOOD NOT BOMBS przedstawia rozpoznawalny wszędzie, uniwersalny symbol anarchii, nazwę zapisaną typowym dla tego zespołu fontem i rzucające się w oczy akcenty, nawiązujące do inicjatywy FOOD NOT BOMBS. Np. marchewka w miejsce ciała kurczaka promująca wegetarianizm akcji.

A co z jakością?

Koszulka WŁOCHATY FOOD NOT BOMBS ma świetnie zaprojektowane logo, okej - to już ustaliliśmy. Pewnie zastanawiasz się jeszcze, co z jakością, prawda? Spokojnie, jest lepsza, niż mogłoby Ci się wydawać. Koszulki produkowane są w Polsce, z wykorzystaniem 100% naturalnej bawełny. Szwy nazywane są pogoodpornymi, a nadruk, dzięki wykorzystaniu sitodruku nie wyblaknie nawet po długim czasie użytkowania.


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16