Przypinka WŁOCHATY - DROGA OPORU

Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN
Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Przypinka z okładką albumu DROGA OPORU zespołu WŁOCHATY

Przypinka WŁOCHATY DROGA OPORU to przedmiot o wielu przeznaczeniach. Może być ozdobą na Twojej kurtce, jeansach, koszulce czy torbie. Może być symbolicznym prezentem ofiarowanym przyjacielowi za lata spędzone na wspólnej drodze oporu. W ostateczności można otworzyć też nią piwo, choć nie polecamy. Są do tego inne przedmioty.

DROGA OPORU to 8 płyta kultowego zespołu. Wydana na CD i na kasecie. Czemu by nie mieć jej również na przypince-kapslu? Grafika to charakterystyczny dla zespołu font na górze i nazwa albumu na dole. Do tego wizerunek niedożywionych dzieci wkomponowany w amerykański banknot. Daje do myślenia, prawda?

Więcej niż przypinka

Przypinka WŁOCHATY DROGA OPORU to nie tylko okrągły przedmiot z agrafką. To symbol, którym wyrazisz siebie i własny gust muzyczny. To też oczko puszczone w stronę osób, które podobnie jak Ty, uwielbiają anarchopunkowe brzmienia. Z taką przypinką rozpoznasz przyjaciół.

Przystępna cena, wysoka jakość

Przypinka WŁOCHATY DROGA OPORU została wykonana w Polsce. Znaczy to tyle, że doglądaliśmy produkcji od początku do końca. Agrafka jest solidna, a nadruk wytrzymały. Do tego cena jest na tyle niska, że warto zainwestować w kilka i podarować je przyjaciołom.