Maska FARBEN LEHRE - SHERIFF

Kolor: Czarny
Gramatura: 220
Skład: 100% Bawełna.
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • M
  • L
19,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 220
Skład: 100% Bawełna.
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Maska FARBEN LEHRE z motywem kościotrupa

Maska FARBEN LEHRE - SHERIFF wyróżni Cię w tłumie. Konieczność noszenia maski stała się częścią codzienności w pandemii. Przed wyjściem z domu myślisz o kluczach, telefonie, portfelu i oczywiście… masce. Ta sprawi, że będziesz stosował się do tego obowiązku z przyjemnością.

Maska FARBEN LEHRE - SHERIFF zawiera znany i kojarzony z płocką kapelą motyw kościotrupa w bandanie, kapeluszu i z dwoma rewolwerami. Podobne logo znajduje się również na rzemieślniczym piwie FARBEN LEHRE oraz wielu innych przedmiotach przeznaczonych dla fanów. Dlatego sympatycy zespołu od razu skojarzą ją z FARBEN LEHRE.

Jakość i wygoda

Maska FARBEN LEHRE - SHERIFF została wykonana w 100% z naturalnej bawełny. Co oznacza, że produkt jest hipoalergiczny, przewiewny i przyjemny w noszeniu. Dwie warstwy zapewniają wytrzymałość, a elastyczne gumki wygodę. Produkt uzyskał też certyfikat OEKO-TEX standard 100, co potwierdza, że jest w 100% bezpieczny dla skóry.

Polskie wykonanie

Maska FARBEN LEHRE - SHERIFF została w 100% wykonana w Polsce. Osobiście dbamy o dobór najlepszych materiałów oraz optymalne sposoby produkcji. W efekcie zyskujesz trwały nadruk i przyjemny w noszeniu produkt. Zamów i sprawdź osobiście!