Maska STRACHY NA LACHY - LOGO

Kolor: Czarny
Gramatura: 220
Skład: 100% Bawełna.
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • M
  • L
19,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 220
Skład: 100% Bawełna.
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Maska z nazwą kultowego zespołu

Maska STRACHY NA LACHY LOGO to klasyczne rozwiązanie. Klasyczny font legendarnej kapeli i klasycznie wygodne wykonanie. Maski nie od dziś stanowią element naszej codzienności. Zajmują pozycję obok kluczy, portfela i telefonu w zestawie przedmiotów, bez których trudno ruszyć się z domu. Warto sprawić sobie taką, która oprócz wygody i bezpieczeństwa, spełni także wymogi estetyczne.

Maska STRACHY NA LACHY LOGO to wybór dla osób, którym nie jest obojętne, co na siebie założą. Ten element garderoby pozwoli ci nie zginąć w tłumie jednorazowych, do znudzenia nudnych niebieskich czy białych maseczek.

MADE IN POLAND

Internet szumi od artykułów krytykujących jakość masek sprowadzanych z Chin. Produkowane na masową skalę z pominięciem dbałości o detale. U nas jest inaczej - Maska STRACHY NA LACHY LOGO to produkt stworzony od początku do końca w Polsce. Dlatego jest bezpieczny. Wykonany w 100% z naturalnej bawełny, co gwarantuje „oddychanie”, wygodę i elastyczność.

Ekonomiczne rozwiązanie

Maska STRACHY NA LACHY LOGO to inteligentny, ekonomiczny i ekologiczny wybór. Dlaczego? Maskę jednorazową (jak zresztą mówi sama nazwa) możemy założyć wyłącznie jeden raz. W ten sposób wydajemy znacznie więcej pieniędzy i produkujemy o niebo więcej bezużytecznych odpadów. Maska STRACHY NA LACHY LOGO nadaje się do wielokrotnego użytku. Co więcej - produkt dzięki wytrzymałej konstrukcji jest w stanie wytrzymać dużą liczbę cykli prania.