Naszywka FARBEN LEHRE - SHERIFF

Rozmiar:
9,7 x 9,7 cm
Kolor:
Czarny
Gramatura:
250
Skład:
100% Poliester
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
11,90 PLN

Naszywka FARBEN LEHRE z motywem SHERIFF

Naszywka FARBEN LEHRE - SHERIFF to klasyczny, kojarzony z image'em zespołu motyw czaszki w wersji SHERIFF. Podobne logo można znaleźć na wielu innych akcesoriach przeznaczonych dla fanów (np. T-shirt i naszywki) oraz na piwie, będącym efektem współpracy zespołu z firmą Browar Kraftwerk. Właśnie dlatego to naszywka, którą warto kupić - każdy fan ją rozpozna.

Naszywka FARBEN LEHRE - SHERIFF jest w kształcie kwadratu (wymiary 9,7 x 9,7 cm). Dlatego łatwo umieścić ją na rękawie bluzy lub kurtki. Do tego świetnie sprawdzi się na torbie, plecaku, tylnej kieszeni spodni czy T-shircie. Naszywka w złoto-czarnej kolorystyce z białym logo nada charakteru Twoim ubraniom.

Bezkompromisowa jakość

Naszywka FARBEN LEHRE - SHERIFF została wykonana z poliestru. To optymalny materiał do produkcji tego typu dodatków. Łatwo go wysuszyć, jest niezwykle wytrzymały, długo zachowuje intensywne kolory, nie gniecie się i nie trzeba go prasować. Tylko naszyć i nosić!

Polska produkcja

Naszywka FARBEN LEHRE - SHERIFF to produkt w 100% polski. W fabryce CARTON’a dbamy o jakość, dobór odpowiednich materiałów, najlepsze metody produkcji oraz Twoje zadowolenie. To obopólna korzyść. Ty zyskujesz porządny produkt, my - kolejnego zadowolonego klienta.

Inni kupili również

Przypinka KSU LOGO
  • 1 size
4,90 PLN

Zobacz również