Naszywka HURT - LOGO

Rozmiar:
11,0 x 3,8 cm
Kolor:
Czarny
Gramatura:
250
Skład:
100% Poliester
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
11,90 PLN

Naszywka HURT z klasycznym logo

Naszywka HURT - LOGO to coś więcej niż tylko dodatek do ubrania. Dzięki niej możesz odmienić charakter ciuchów, które już dawno Ci się znudziły. Załóżmy, że masz już długo kurzącą się w szafie katanę. Z jednej strony nie chcesz jej nosić, z drugiej – nie zostawisz jej na pożarcie molom. Mamy sposób na nadanie jej drugiego życia – wystarczy, że naszyjesz na nią naszywkę. To nada jej pazura i rockowego sznytu. A jeśli to nie wystarczy, pomyśl też o badzikach!

Naszywka HURT - LOGO to też idealny produkt dla niezdecydowanych. Jeżeli jesteś fanem zespołu HURT, ale nie wiesz, który krążek zespołu podoba Ci się najbardziej, ta naszywka jest właśnie dla Ciebie. Logo umieszczone na naszywce nie nawiązuje do konkretnej płyty. Dzięki temu produkt temu jest uniwersalny i nigdy nie grozi my „przeterminowanie”.

Zakup, który nie boli portfela

Naszywka HURT - LOGO kosztuje naprawdę niewiele. Za tę cenę ledwo kupisz gazetę; koszt jest podobny do zakupu dwóch dużych butelek napoju gazowanego czy jednego dobrej jakości bochenka chleba z piekarni. Cena jest zatem symboliczna. Produkt posłuży Ci za to przez wiele długich lat!

Jedna naszywka – wiele zastosowań

Naszywka HURT - LOGO sprawdzi się jako dodatek nadający charakteru Twoim ubraniom. Możesz naszyć ją na katanę, spodnie, plecak, torbę czy T-shirt – Ty wybierasz. Naszywkę możesz też podarować przyjacielowi, który polecił Ci zespół HURT. Taki dodatek pomoże Ci też lepiej wpasować się w atmosferę muzycznego festiwalu lub koncertu.

Zobacz również

Naszywka HURT ZAŁOGA G
  • 1 size
11,90 PLN
Naszywka HURT CZAT
  • 1 size
11,90 PLN