Przypinka HURT - ALARM CYKLICZNY

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Przypinka HURT z logo singla ALARM CYKLICZNY

Jeżeli lubisz rocka łączonego z elektroniką i dobre teksty pozostające w głowie na długo – ten badzik jest właśnie dla Ciebie. Przypinka HURT - ALARM CYKLICZNY nawiązuje do znanego singla z płyty „Nowy początek” z 2007 roku. Pomimo czasu, kawałek wciąż hula, jakby wyszedł zaledwie kilka dni temu. Co tu dużo mówić… dobra muzyka się nie starzeje.

Podobnie jest z dobrze wykonanymi produktami. Przypinka HURT - ALARM CYKLICZNY to solidna konstrukcja i dobrze trzymająca się materiału agrafka. Możesz nosić ją przez wiele lat i na pewno nie zauważysz wielu śladów częstego użytkowania. Pina wytrzyma nieplanowane spotkanie z chodnikiem, a także niejeden koncert.

Stwórz kolekcję!

Jak widzisz przypinka HURT - ALARM CYKLICZNY to naprawdę niewielki wydatek. W tej cenie możesz zaopatrzyć się w naprawdę dobry produkt. Warto pomyśleć, o zakupie kilku badzików z logo Twoich ulubionych zespołów. Taką kolekcję możesz potem przypiąć na plecak, torbę lub katanę – Ty wybierasz!

Myśl globalnie, kupuj lokalnie

Przypinka HURT - ALARM CYKLICZNY to w 100% polski produkt. Osobiście dbamy o to, żeby wykonane przez nas badziki wychodziły z naszej lokalnej fabryki bez zbędnych mankamentów. Zakupy u nas to nie tylko gwarancja jakości, ale korzyść dla lokalnej gospodarki!

Zobacz również

Naszywka HURT ZAŁOGA G
  • 1 size
11,90 PLN
Naszywka HURT LOGO
  • 1 size
11,90 PLN
Naszywka HURT CZAT
  • 1 size
11,90 PLN