Przypinka HURT - WAKACJE I PREZENTY - SCHODY

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Przypinka HURT dla lubiących WAKACJE I PREZENTY

Przypinka HURT - WAKACJE I PREZENTY - SCHODY to produkt nawiązujący do 3 numeru z 7 płyty wrocławskiego zespołu. Jeżeli podobnie jak my, uwielbiasz kawałek „Mechaniczne schody jadą w górę”, ta przypinka na pewno przypadnie Ci do gustu. Kup badzik i dołącz do tych, którzy lubią się na chwile zatrzymać i zrelaksować.

Wakacje i prezenty – kto ich nie lubi? Ta przypinka nawiązuje właśnie do tych dwóch słów. Grafika przewodzi na myśl wakacyjny klimat, a sam badzik może być idealnym prezentem, dla fana zespołu HURT. Spójrz tylko na cenę. Badzik możesz kupić dla siebie i Twoich znajomych!

Wyraź siebie!

Przypinka HURT - WAKACJE I PREZENTY - SCHODY pomoże Ci zaakcentować Twój własny, unikalny gust muzyczny. Jak wielu ludzi słucha w Polsce alternatywy? Dobrze wiesz, że niewielu. Tym badzikiem wyróżnisz się w szarym tłumie przechodniów. Oddasz też szacunek jednemu z Twoich ulubionych zespołów.

Wysoka jakość w niskiej cenie

Przypinka HURT - WAKACJE I PREZENTY - SCHODY to produkt w 100% polski. Sami zadbaliśmy o to, żeby badzik nie zawiódł oczekiwań naszych klientów. Dlatego konstrukcja jest solidna, grafika wyraźna, a agrafka dobrze trzyma się materiału. To doskonała jakość za symboliczną cenę!

Zobacz również

Naszywka HURT CZAT
  • 1 size
11,90 PLN
Naszywka HURT LOGO
  • 1 size
11,90 PLN
Naszywka HURT ZAŁOGA G
  • 1 size
11,90 PLN