Przypinka COMA - LIVE LOGO white

Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN
Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Futurystyczna przypinka COMY

Przypinka COMA - LIVE LOGO wzornictwem nawiązuje do sztuki nazywanej z angielskiego pixel art (sztuką pikseli). Ten trend rozpowszechnił się wraz z rozwojem Internetu, a do jego wytworów zalicza się m.in. ikony i gry komputerowe. Można zaliczyć do nich również okładkę koncertowego albumu COMY.

Przypinka jest bezpośrednim nawiązaniem właśnie do tej estetyki. Bez wątpienia dobrze odzwierciedla ona charakter współczesnych czasów, w których cyberprzestrzeń odgrywa tak znaczącą rolę w życiu. Ta przypinka to nie tylko nawiązanie do stylistyki albumu COMY, ale i symbol współczesności!

Jakość nie do podrobienia

Przypinka COMA - LIVE LOGO kosztuje tak niewiele, że pewnie myślisz, że w tej cenie trudno o dobrą jakość. Musimy Cię zaskoczyć, bo w przypadku naszych przypinek naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Solidna, dobrze trzymająca się materiału agrafka i wytrzymały nadruk sprawiają, że badzik zostanie z Tobą na długo!

Polska produkcja

Przypinka COMA - LIVE LOGO została wykonana w 100% w Polsce. W końcu COMA to polski zespół więc produkcja też jest rodzima. Co to dla Ciebie znaczy? Na przykład to, że kupując u nas, wspierasz także polską gospodarkę i uczciwy handel. Masz też 100% pewności, że przypinka spełni Twoje wymogi, bo osobiście dbamy o jej jakość. Nie wierzysz? Zamów i sprawdź!