Przypinka COMA - LOGO white/black

Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN
Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Badzik COMY, który się wyróżnia

Przypinka COMA - LOGO white/black to nie tylko solidna, wytrzymała konstrukcja, ale i wyjątkowy, wyróżniający się design. Spójrz tylko! Białe tło, a na nim kontrastujący czarny napis. Wygląda minimalistycznie i nowocześnie – to świetne połączenie!

Przypinka COMA - LOGO white/black ma jeszcze wiele innych zalet. Do jednej z nich należy wykorzystanie w projekcie graficznym odpowiedniego fontu. Dlaczego odpowiedniego? Bo każdy fan od razu go rozpozna. Był już przecież wykorzystywany w tak znanych albumach COMY, jak „Pierwsze wyjście z mroku” (2004), „Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków” (2006) czy krążku „Symfonicznie” z 2010 roku.

Jedna przypinka – wiele możliwości

Przypinka COMA - LOGO white/black sprawdzi się jako dodatek do Twojego outfitu. Co więcej – znacznie go urozmaici. W tym przypadku warto pomyśleć o ciemnych barwach. Ta przypinka idealnie by się na nich odznaczała. Możesz też nosić ją na torbie lub plecaku. W ten sposób zaakcentujesz własny gust muzyczny!

Niska cena – wysoka jakość!

Przypinka COMA - LOGO white/black kosztuje tyle, co bochenek chleba czy paczka gum do żucia. Mniej więcej tyle, co dwie godziny parkowania w centrum jednego z większych polskich miast i odrobinę więcej niż zapalniczka w osiedlowym sklepie. W zamian za tę symboliczną cenę masz badzik, którego agrafka dobrze trzyma się materiału, wyróżniający się design i solidny nadruk. Czego chcieć więcej?