Przypinka FARBEN LEHRE - CZASZKA

Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN
Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Przypinka FARBEN LEHRE z motywem czaszki

Przypinka FARBEN LEHRE - CZASZKA to akcesorium, które rozpozna od razu każdy fan zespołu FARBEN LEHRE. Motyw z kościotrupem jest obecny na oficjalnym fan page’u grupy, na wielu T-shirtach, bluzach, naszywkach i plakatach promujących koncerty płockiej kapeli.

Przypinka FARBEN LEHRE - CZASZKA sprawdzi się jako m.in. dodatek na koncert, prezent dla fana zespołu i ozdoba na plecak czy torbę. Przypinka może znaleźć się też na ubraniu, jak T-shirt czy jeansowa kurtka. Nada to Twoim ciuchom oryginalności i charakteru.

Prosto z Polski

Przypinka FARBEN LEHRE - CZASZKA została wykonana w 100% w Polsce. W fabryce CARTON’a dbamy o każdy etapy produkcji. Dlatego agrafka solidnie trzyma się materiału, a nadruk nie schodzi nawet po przypadkowym zderzeniu z chodnikiem. Można pogować bez obaw!

Atrakcyjna cena

Bądźmy szczerzy, niewiele rzeczy można dostać w tak niskiej cenie. A już szczególnie lokalnej produkcji. Dlatego wybór przypinki to dobra inwestycja we własny image i produkt, który zostanie z Tobą na dłużej. Tak jak muzyka zespołu FARBEN LEHRE.