Przypinka HOLDEN AVENUE - GREEN BOY

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Przypnij badzik i wyróżnij się energią!

Dodaj odrobinę świeżości do swojej kolekcji przypinek z badzikiem HOLDEN AVENUE - GREEN BOY. To prawdziwy wyraz indywidualności i zamiłowania do energetycznego brzmienia zespołu HOLDEN AVENUE. To też ciekawy dodatek do outfitu, który zabierzesz ze sobą wszędzie.

Przypinka przedstawiająca GREEN BOY to prawdziwa kropla świeżości w oceanie monotonii. Zieleń symbolizuje energię, młodość i nowe możliwości. Wzbogać swoją stylizację o unikalny kolor i dodaj nutę radości do swojego codziennego looku. Zamów, przypnij i uśmiechnij się!

Lokalna produkcja, najwyższa jakość

Dbamy o każdy detal naszej produkcji, ponieważ to dla nas ważne. Wybierając naszą przypinkę, wspierasz polskie rzemiosło i przyczyniasz się do tworzenia produktów najwyższej jakości. To również krok w stronę wzmocnienia polskiej gospodarki. Wybieraj mądrze i kupuj u nas!

Noś bez obaw!

Przypinka HOLDEN AVENUE - GREEN BOY nie tylko kusi wyjątkowym designem, ale również zaskakuje solidną konstrukcją. Każdy detal został starannie przemyślany, aby zapewnić trwałość i satysfakcję z użytkowania. Agrafka trzymająca się materiału to gwarancja, że nawet w dynamicznych sytuacjach przypinka HOLDEN AVENUE - GREEN BOY pozostanie na swoim miejscu.

Zobacz również

Przypinka HOLDEN AVENUE LOGO
  • 1 size
4,90 PLN