Przypinka INCOMUNICADO - PUNK

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
Produkt niedostępny
Zostaw nam swój adres e-mail to powiadomimy Ciebie, gdy produkt będzie dostępny.

Badzik z logo albumu INCOMUNICADO

Przypinka INCOMUNICADO - PUNK to idealny produkt dla kogoś, u kogo na playliście często goszczą takie kawałki, jak „Znaki zapytania”, „Ewolucja” czy „Historyjka”. Pina graficznie nawiązuje do okładki albumu „INCOMUNICADO” z 2009 roku. Punkowy charakter tego badzika sprawi, że Twoja stylówka nabierze pazura.

Przypinka INCOMUNICADO - PUNK sprawdzi się nie tylko jako dodatek do outfitu. To też symbol przynależności do jednej z najciekawszych subkultur na świecie. Jeżeli znasz i cenisz tak unikalny zespół jak INCOMUNICADO, to jesteś godnym posiadaczem tego symbolu!

Niska cena – wysoka jakość

Przypinka INCOMUNICADO - PUNK kosztuje naprawdę niewiele. W tej cenie ledwo mieści się zakup jednorazowego biletu na komunikację miejską. Jeżeli zdecydujesz się na zakup badzika, zyskasz coś, co posłuży Ci przez długie lata. W lokalnej fabryce CARTON’a postaraliśmy się o to, żeby jakość spełniała wymagania nawet największych krytykantów.

Wytrzymała konstrukcja

Nie ma wątpliwości co do tego, że przypinka INCOMUNICADO - PUNK została wykonana w sposób, który umożliwia korzystanie z niej przez długie lata. Zadbaliśmy o solidną konstrukcję, odporną na zarysowania powierzchnie i o dobrze trzymającą się materiału agrafkę. Zamów i sprawdź!

Zobacz również

Przypinka INCOMUNICADO LOGO
  • 1 size
4,90 PLN
Naszywka INCOMUNICADO LOGO
  • 1 size
11,90 PLN