Przypinka STRACHY NA LACHY - SNL SHORT

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Badzik dla fanów SNL!

Ten skrót każdy prawdziwy fan rozszyfruje nawet wybudzony z głębokiego snu o 3 w nocy – STRACHY NA LACHY, czyli jedna z najbardziej kultowych kapel na polskiej scenie muzycznej. Ten badzik sprawdzi się nie tylko podczas wypadu na koncert. To dobry sposób, że oddać szacunek grupie na co dzień!

Przypinka STRACHY NA LACHY - SNL SHORT to zmodyfikowana graficznie wersja innego badzika. Tym razem font na pinie nie wchodzi na jej krawędzie. Która wersja wygląda lepiej? Ta czy poprzednia? To już kwestia gustu, a o tym się nie dyskutuje. Podyskutować możemy za to o jakości. Bo to Cię pewnie interesuje.

Jakość z najwyższej półki

Przypinka STRACHY NA LACHY - SNL SHORT to solidna konstrukcja, agrafka dobrze trzymająca się materiału i nadruk na „kapslu” odporny na drobne otarcia i zarysowania. W tym badzikiem możesz ruszać w konkretne pogo bez obaw o to, że go stracisz. Jak widzisz, wszystkiego dopilnowaliśmy!

Atrakcyjna cena

Przypinka STRACHY NA LACHY - SNL SHORT kosztuje niewiele. Za taką kwotę trudno kupić nawet kubek kawy. Nie zapłacisz też nią za dwie godziny parkingu w centrum stolicy. Przy takiej cenie, warto kupić ich kilka i stworzyć własną kolekcję lub podarować je znajomym przed koncertem. W ten sposób lepiej wpasujecie się w klimat zabawy!

Inni kupili również

Zobacz również

Koszulka Junior STRACHY NA LACHY DEKADA
  • XS - 122 cm
  • S - 128 cm
  • M - 134 cm
  • L - 140 cm
  • XL - 146 cm
  • XXL - 152 cm
59,90 PLN