Przypinka STRACHY NA LACHY - STATEK PIŁA TANGO

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Przypinka z Duszkiem Strachowym

Trzeba przyznać, że ormiański artysta-plastyk Vahan Bego wykonał bardzo dobrą robotę. Jego Duszek Strachowy jest jednym z najczęściej wybieranych okładek na nadruki do koszulek, bluz czy innych akcesoriów dla fanów zespołu STRACHY NA LACHY. Z pewnością sam zespół był zadowolony z jego projektu, bo później niejednokrotnie jeszcze Vahan Bego pracował właśnie ze Strachami na Lachy.

Przypinka STRACHY NA LACHY STATEK PIŁA TANGO to klasyczny, strachowo-lachowy font z nazwą zespołu na środku akcesorium i słynny Strachowy Duszek na intensywnie niebieskim tle. Wyróżnia się, wpada w oko i reflektuje w słońcu. Czego więcej wymagać od przypinki?

Lokalny zespół – lokalna produkcja

Przypinka STRACHY NA LACHY STATEK PIŁA TANGO to produkt wykonany w 100% w Polsce. Dlatego też masz pewność, że po pierwsze: akcesorium nie złamie się po pierwszym pogo, po drugie: wspierasz lokalne przedsiębiorstwa i wreszcie po trzecie: płacisz za jakość z pierwszej ręki, nie za transport zza granicy.

Przypinka na każdą kieszeń

Przypinka STRACHY NA LACHY STATEK PIŁA TANGO jest w cenie dużego napoju gazowanego, paczki chipsów, świeżego bochenka chleba z piekarni lub dwóch budżetowych piw, po które trzeba schylić się przy półce w supermarkecie. Wszystkie z wymienionych to dobra chwilowe, a przypinka zostanie z tobą na długo.

Inni kupili również

Zobacz również

Koszulka Junior STRACHY NA LACHY DEKADA
  • XS - 122 cm
  • S - 128 cm
  • M - 134 cm
  • L - 140 cm
  • XL - 146 cm
  • XXL - 152 cm
59,90 PLN