Przypinka VADER - LOGO black/white

Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN
Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Klasyczna pina zespołu VADER

Przypinka VADER - LOGO black/white to świetny wybór dla fanów grupy, którzy chcą mieć coś sprawdzonego. Klasyczne logo znane z takich płyt, jak „XXV”, „Necropolis” czy „The Upcoming Chaos” od razu rozpozna każdy fan death metalu, a połączenie czerni i bieli sprawdzi się przy każdej okazji.

Trudno w dziejach polskiego metalu znaleźć wiele zespołów, które odniosły tak międzynarodowe sukcesy jak VADER. Już ich demo zostało uznane za najlepiej sprzedające się na świecie nagranie demo na kasecie w historii światowego death metalu. Podobnie jak Ty, cenimy takie osiągnięcia. Dlatego warto wyrazić szacunek, zakładając przypinkę.

Stwórz kolekcję

Kolekcja przypinek z nazwami swoich ulubionych zespołów to coś, co naprawdę wyróżnia Cię z tłumu. Wiele osób zbiera je na plecakach czy nawet jeansowych kurtkach. W ten sposób możesz wyrazić swój unikalny gust muzyczny i urozmaicić swój outfit.

Polski zespół – polska produkcja

Przypinka VADER - LOGO black/white została wykonana w 100% w Polsce. To nie takie oczywiste, wiedząc że zespół znany jest nie tylko w rodzimych stronach. Kupując badzik u nas, wspierasz też lokale firmy i zyskujesz pewność, że akcesorium to nie jeden z masowo importowanych z Dalekiego Wschodu badzików, które niekiedy psują się kilka dni po zakupie…. Płać za jakość, a nie import!