Naszywka VADER - LOGO black/red

Rozmiar: 10,2 x 6,0 cm
Kolor: Czarny
Gramatura: 250
Skład: 100% Poliester
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
11,90 PLN
Rozmiar: 10,2 x 6,0 cm
Kolor: Czarny
Gramatura: 250
Skład: 100% Poliester
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Czarno-czerwona naszywka VADER

Naszywka VADER - LOGO black/red zmieni każdą część garderoby w wyjątkowe, wyróżniające się ubranie. I to w naprawde niskiej cenie. Optymalny, prostokątny rozmiar (10,2 x 6,0 cm) sprawdzi się na torbie, plecaku, jeansowej kurtce czy bluzie.

Trend DIY od kilka lat wcale nie słabnie. Przeciwnie – staje się jeszcze bardziej popularny. W czasach odzieży masowo importowanej z krajów Dalekiego Wschodu, sieciówek i podrabianych ciuchów możesz dostać coś oryginalnego. Właśnie tutaj, na stronie carton.pl!

Lokalne wykonanie

Naszywka VADER - LOGO black/red to produkt wykonany w 100% w Polsce. Dlatego kupując u nas wspierasz lokalną gospodarkę i zyskujesz wartościowy produkt. Dobieramy najlepsze metody produkcji i materiały. Stawiamy na jakość, nie ilość. Zamów i sprawdź! Z pewnością naszywka zostanie z Tobą na długo.

Optymalny materiał

Naszywka VADER - LOGO black/red została wykonana w 100% z poliestru. Do produkcji naszywek ten materiał sprawdza się idealnie. Dlaczego? Coż… nie gniecie się, szybko schnie, jest niezwykle wytrzymały i zachowuje intensywny kolor przez wiele lat. Nie ufaj na słowo! Zamów i przekonaj się osobiście.