Torba STRACHY NA LACHY - PIŁA TANGO black

Rozmiar:
1 size
Kolor:
Czarny
Gramatura:
280
Skład:
100% Bawełna
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
39,90 PLN

Torba STRACHY NA LACHY z Duszkiem Strachowym

Torba STRACHY NA LACHY - PIŁA TANGO black graficznie nawiązuje do kultowego albumu wielkopolskiego zespołu „Piła tango”. Krążek zyskał status złotej płyty. Co ciekawe, wydane również jego winylową wersję dla melomanów. Duszek Strachowy, widoczny na torbie zaprojektowany został przez Vahana Bego Begjanyana; ormiańskiego artystę niejednokrotnie współpracującego z zespołem.

Torba STRACHY NA LACHY - PIŁA TANGO black zaprojektowana została w taki sposób, żeby mogła pasować do niemalże każdego outfitu. Połączeni czerni i bieli to klasyczne rozwiązanie. Sprawdzi się przy każdej okazji. Wiemy, że design to nie wszystko. Dlatego sposób wykonania torby również utrzymaliśmy na wysokim poziomie.

Najlepsze metody produkcji

Torba STRACHY NA LACHY - PIŁA TANGO black została wykonana w 100% w Polsce. Postaraliśmy się o to, żeby mogła służyć Ci przez długie lata. Dlatego nadruk wykonany został techniką sitodruku – to niezawodna metoda produkcyjna. Dzięki niej masz pewność, że grafika zachowa oryginalny koloryt nawet po wielu latach użytkowania.

100% naturalnej bawełny

Do stworzenia torby wykorzystaliśmy wyłącznie jeden materiał – bawełnę. Dzięki temu torba STRACHY NA LACHY - PIŁA TANGO black jest wytrzymała, odporna na rozciągnięcia, przyjemna w dotyku i bezpieczna dla skóry. Jeśli lubisz kupować raz, a porządnie – postaw na nas!

Inni kupili również

Zobacz również