Bluza z kapturem na zamek HAPPYSAD - LOGO

Kolor: Czarny
Gramatura: 280
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
149,00 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 280
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Bluza z kapturem na zamek dla fanów HAPPYSAD

Bluza z kapturem na zamek HAPPYSAD - LOGO to produkt, który w mgnieniu oka każdy fan skojarzy z kultowym zespołem. To dzięki klasycznemu fontowi obecnemu m.in. na okładkach takich albumów, jak „Wszystko jedno”, „Nieprzygoda” czy „Podróże z i pod prąd”. Do tego klasycznie czarny kolor kontrastujący z logo i voilà — bluza na każdą okazję.

Szukasz ubrania związanego z zespołem HAPPYSAD? Wiele z dostępnych ciuchów wzornictwem nawiązuje do konkretnych albumów. Jeżeli nie masz ulubionego, i każdy z nich podoba Ci się tak samo, to ta bluza będzie idealna. Trudno przecież wybierać spośród tak świetnej dyskografii.

Dobra, gdy jesteś happy, a nawet gdy jesteś sad

Bluza z kapturem na zamek HAPPYSAD - LOGO sprawdzi się przy każdej okazji. Podczas koncertu, na co dzień, podczas deszczu, wichury i słonecznego dnia. Bluzę można w końcu rozpiąć gdy słońce przygrzeje, a kaptur uchroni Cię przed deszczem i wiatrem w jesienną niepogodę!

Lokalny zespół i lokalna produkcja

Bluza z kapturem na zamek HAPPYSAD - LOGO to w 100% polski produkt. W odróżnieniu od wielu sprowadzanych ubrań nasze cechuje dokładna selekcja materiału i najlepsze metody produkcji. W efekcie masz optymalną gramaturę (280 g), mocne szwy, nadruk wykonany niezawodną metodą sitodruku i wygodny krój!

BKZ_CLASSIC.16