Czapka HAPPYSAD - CIEPŁOZIMNO logo

Kolor:
Czarny
Gramatura:
350
Skład:
100% akryl
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
wybierz rozmiar:
  • 1 SIZE
Produkt niedostępny
Zostaw nam swój adres e-mail to powiadomimy Ciebie, gdy produkt będzie dostępny.

Czapka HAPPYSAD na najzimniejszy czas

Czapka HAPPYSAD - CIEPŁOZIMNO logo sprawdzi się podczas najsroższych zim. Design to oczywiste nawiązanie do piątego albumu kultowej formacji. Co ciekawe, płytę nagrano w małym domku w otoczeniu warmińskich lasów, podczas najzimniejszej pory w 2012 roku. Klimat dobrze wpłynął na brzmienie albumu. Dowodem jest fakt, że krążek zadebiutował na 1 miejscu zestawienia OLiS.

Czapka HAPPYSAD - CIEPŁOZIMNO logo to klasyczny, nieśmiertelny design. Podobnie, jak z tekstami zespołu HAPPYSAD – nie starzeją się! Połączenie czarnego tła i białego fontu (znanego zresztą z płyty „Ciepło/Zimno”) sprawdza się przy każdej okazji i nigdy nie wychodzi z mody.

Ciepło, cieplej…

Czapka HAPPYSAD - CIEPŁOZIMNO logo idealnie sprawdzi się podczas najzimniejszych pór roku. Skąd ta pewność? Gramatura 350 wystarczy, żeby ogrzać Twoją głowę nawet w najzimniejsze dni. Załóż i nie martw się o przymrozki, bo z tą czapką zima Cię nie zaskoczy!

Polski zespół i polska produkcja

Czapka HAPPYSAD - CIEPŁOZIMNO logo została wykonana w 100% w Polsce. Osobiście dobieramy najlepsze metody produkcji oraz optymalne materiały. Dlatego masz pewność, że nasze ubrania będą z Tobą przez wiele długich lat. Tak samo, jak muzyka zespołu HAPPYSAD.

Zobacz również

Czapka HAPPYSAD HAPPYSAD
  • 1 SIZE
49,90 PLN