Czapka HAPPYSAD - HAPPYSAD

Rozmiar:
1 size
Kolor:
Czarny
Gramatura:
180
Skład:
100% Bawełna
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
wybierz rozmiar:
  • 1 SIZE
49,90 PLN

Czapka HAPPYSAD, która Cię wyróżni!

Czapka HAPPYSAD - HAPPYSAD to wyjątkowe, wyróżniające się duże logo z nazwą zespołu, dobrze utrzymujący ciepło materiał i oczywiście komfort noszenia na co dzień. Szukasz czapki, która wyróżni Cię w tłumie? Czegoś, co doda Twojemu stylowi nieco charakteru? Czapka z logiem rockowej kapeli to dobre rozwiązanie.

Stylowy design – jest, logo z nazwą zespołu – widoczne. A co z gramaturą? Pewnie to pytanie nie przeszło Ci przez myśl. Nie każdy wie, że gramatura bardzo wpływa na jakość i trwałość ubrań. Nasza jest optymalna – 180 g. Dzięki temu masz gwarancję, że czapka posłuży przez wiele sezonów.

100% bawełny i 100% zadowolenia

Czapka HAPPYSAD - HAPPYSAD została wykonana w 100% z naturalnej bawełny. Dzięki temu masz pewność, że produkt jest hipoalergiczny, przyjemny w noszeniu i bezpieczny dla skóry. W fabryce CARTON’a nie bawimy się w półśrodki, ale nie musisz ufać nam na słowo. Zamów i sprawdź osobiście!

Polska produkcja

Czapka HAPPYSAD - HAPPYSAD od pierwszej do ostatniej nitki materiału została wykonana w Polsce. W fabryce CARTON’a korzystamy z optymalnych metod produkcji (np. sitodruk) i dbamy o dobór odpowiednich materiałów. Dlatego nadruk jest trwały, a materiał przyjemny w dotyku.

Zobacz również