Koszulka Brzdąc/Niemowle HAPPYSAD - LOGO pink

Kolor: Różowy
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS 62-68 cm
  • S 68-74 cm
  • M 74-80 cm
  • L 80-86 cm
  • XL 86-92 cm
39,90 PLN
Kolor: Różowy
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Różowa koszulka HAPPYSAD dla brzdąca

Koszulka Brzdąc/Niemowle HAPPYSAD - LOGO pink to T-shirt dla tych, którym nie jest obojętne, jakie ubranie ma na sobie ich dziecko. Wykorzystanie w 100% naturalnej bawełny gwarantuje bezpieczeństwo dla delikatnej skóry noworodka. Materiał jest też hipoalergiczny i trwały. Dlatego koszulka przydać może się również w przyszłości.

Koszulka Brzdąc/Niemowle HAPPYSAD - LOGO pink to doskonały pomysł na T-shirt dla niemowlaka, rocznego dziecka i dwulatka. Bogata rozmiarówka gwarantuje optymalne dopasowania do ciała dziecka. Możesz wybierać pomiędzy 5 opcjami. Od 1 aż do 24 miesiąca życia.

Logo, które wyróżni Twoje dziecko

Logo obecne na koszulce to jedno z najbardziej popularnych motywów zdobiących akcesoria dla fanów zespołu HAPPYSAD. Grafika oddaję atmosferę tej muzyki. Z jednej strony żwawe, zachęcające do szalenia pod sceną utwory. Z drugiej melancholia i gorzka refleksja na temat współczesnych realiów. Niech Twoje dziecko wie, że świat nie jest jednowymiarowy. Mądre teksty zespołu i Twoje rady pomogą dziecku to zrozumieć!

MADE IN POLAND

Koszulka Brzdąc/Niemowle HAPPYSAD - LOGO pink to w 100% polska produkcja. W fabryce CARTON’a stosujemy najlepsze metody produkcji (np. sitodruk) i optymalnie dobieramy materiały (100% bawełny). Wyróżniają nas też innowacyjne rozwiązania, jak guziki rozluźniające kołnierz koszulki.

BRZDĄC