Koszulka COMA - METAL BALLADS

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka nawiązująca do albumu METAL BALLADS

Koszulka COMA - METAL BALLADS to niekonwencjonalny T-shirt. Podobnie zresztą jest z płytą. Została wydana rok po kontrowersyjnym krążku „2005 YU55”. Wielu fanów nie wiedziało, czego mogą się spodziewać po tak nietypowym albumie. Zdaniem krytyków i fanów łódzki zespół nie zawiódł. Wiele osób chwali „Metal Ballads vol.1” za oryginalność i czerpanie z wielu gatunków muzycznych oraz ciekawe, pozostające w pamięci teksty.

Nie tylko płytę jest za co chwalić. Koszulka z pewnością też zasługuje na kilka dobrych słów. 100% naturalnej bawełny, niekonwencjonalny, nieco queerowy wzór, wygodny krój, optymalna gramatura i solidne szwy. Trudno znaleźć lepszą okazję w tak atrakcyjnej cenie.

Najlepsza jakość

Dlaczego uważamy, że nasze koszulki cechuje najlepsza jakość? Odpowiedź jest prosta – wiele T-shirtów produkowanych współcześnie (a w ogromnej części przypadków tych, które wyprodukowano w krajach Dalekiego Wschodu) nie wytrzymują więcej niż kilka miesięcy użytkowania. Nasze ubrania to przeciwieństwo tanich ubrań sprzedawanych w sieciówkach. Nadruk trzyma się latami i nie blaknie, nawet przy częstym praniu.

Prosto z Polski

Koszulka COMA - METAL BALLADS została wykonana w 100% w Polsce. U nas płacisz wyłącznie jakość, nie import. Dbamy o dobór najlepszych materiałów (100% naturalnej bawełny) oraz optymalnych metod produkcji (np. wykorzystanie druku sitowego). Dzięki temu zakupy u nas satysfakcjonują obydwie strony – Ciebie i nas, widzących, że nasze produkty dobrze służą!


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16