Koszulka damska COMA - DEMOXX

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Jubileuszowa koszulka COMA

Koszulka damska COMA - DEMOXX została wyprodukowana ze względu na 20-lecie łódzkiego zespołu. To kawał czasu, a do dziś od ich debiutu minęło go znacznie więcej. Zespół COMA w swojej karierze wydał łącznie 14 albumów (wliczając anglojęzyczne, koncertowe i albumy wideo). Kilkakrotnie otrzymał Nagrodę Muzyczną „Fryderyk” oraz masę innych nagród (np. podczas Festiwalu Rockowego Węgorzewo 2004).

Nie można zapomnieć też o tym, że takie albumy, jak „Hipertrofia” czy „Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków” zyskały status platynowej płyty, a wiele z albumów łódzkiej kapeli dotarło na szczyt zestawienia OLiS. Niezaprzeczalnie COMA to jeden z najbardziej uznanych polskich zespołów rockowych. Chcesz oddać im szacunek? Załóż T-shirt i pokaż, że doceniasz ich pracę!

Design, który przyciąga

Koszulka damska COMA - DEMOXX to projekt, który przyciąga oczy. Graficzny kolaż z takich przedmiotów, jak kaseta magnetofonowa, papier toaletowy czy symbol bomby atomowej zwraca uwagę. Co ciekawe, na koszulce znalazł się również symbol błyskawicy, używany dziś w znanym kontekście. To pokazuje najlepiej, że pomimo czasu T-shirt na swój sposób zachował aktualność!

Najlepsza jakość na długo

Koszulka damska COMA - DEMOXX została wykonana w 100% z naturalnej bawełny. Do tego dorzuciliśmy optymalną gramaturę (180 g), nadruk nałożony niezawodną metodą sitodruku, mocne szwy i oczywiście odpowiednio dopasowany krój podkreślający sylwetkę, ale dający również poczucie swobody. Dzięki temu koszulka posłuży długie lata, a Ty będziesz ją nosić z przyjemnością!

KD_BUTT.16